Ajalugu.

1999. aastal sai alguse tutvus kahe motospordimehe ja ettevõtja vahel Pärnu motokrossirajal. Timo Soomest Salost ja Jüri Eestist Pärnust. Tutvus arenes ühistele tööalastele tegevustele ja 2001 aastal arenes see ühiseks ettevõtmiseks Gorleen Grupp OÜ nime alla. Hiljem loodi koos tütarettevõtted Pärnu Mööblivabrik OÜ ja Pärnu Sepikoda OÜ. Ettevõtetele soetati tööstusruumid Pärnu külje alla. Tootmis- ja laopinnad restaureeriti kaasaegseks ja neid on tänaseks kokku 4000 ruutmeetrit.

Esmalt hakkasime arendama valumarmorist toodangut ja esimesed tooted oli meil valumarmorist loomade mälestustahvlid ja invavalamud Soome. See oli hea algus keerulisematele toodetele. Esimese suure tellimuse saime Soomest 2001 sügisel laevale Birka Paradise, kuhu valmistasime vannitubasid, kokku 3500 detaili. See oli alustavale ettevõttele väga suur tellimus ja meil on hea meel tõdeda, et saime väga hästi hakkama. Tänu hästi õnnestunud toodangule järgnes ka teine laev, kolmas laev ja nii edasi. Oleme tänaseks 20 aastat tootnud maailma suurimatele laevaehitajatele vannitubasid ümber maailma.

Ja ikka veel käime koos motokrossirajal trenni tegemas!

2004 alusatsime valamute vormitoodanguga. Valamuvormi tootmisega kindlustame meie paindlikkuse ja kiire reageerimise kliendi vajadustele ja toodangule.

2005 alustasime mööblitootmist esmalt vannitubadele. Tänaseks päevaks on see arenenud mööblitootmise tervikuks nii laevadele, hotellitele, haiglatele, restoranidele, poodidele kui ka eramutele. Mööblitootmises ühendame erinevaid materjale valmismööbliks. Kasutame metalli, klaasi, plaate, graniiti, jne.

2006 alustasime ka metallitoodete valmistamisega, kasutades nii roostevaba, musta rauda kui ka alumiiniumit. Metalle pulbervärvime, tsingime või kasutame decoral süsteemi erinevate mustritega.

Meie missioon.

Aitame oma klientidel alati leida parima võimaliku lahenduse.

Alati personaalselt kliendi vajadusele lähenedes suudame saavutada detailse lahenduse. Läbi selle saame pakkuda parima väärtusega terviklahendust.

Meid usaldavad maailma suurimad laevaehitajad:

Meie Väärtused.

Klient

Kliendi vajadus esimesena

Kirg

Meie töö on Meie kirg

Ausus

Ausus on Meile auasi

Tipptase

Kvaliteedilt ei kärbi

Saage tuttavaks meeskonnaga.

Timo Takatalo

Müügijuht Välisturgudel

+358 440 533 985

+372 5645 0848

timo.takatalo@takatalo.fi

Jüri Makarov

Tootmine ja Eestisisene müük

+372 553 1199

info@marmorest.com

Teet Tomson

Müügijuht / Tehnoloog

+372 551 2213

teet@marmorest.com

Karl Golding

Müügijuht / Tehnoloog

+372 552 2988

karl@marmorest.com